Vannacht heeft het praktisch de hele nacht geregend. Gelukkig stond ’s morgens de auto er nog gewoon alleen met wegrijden ging het niet zo soepel omdat de voorkant in de modder stond. Na wat ‘steken’ waren we weg, bij de receptie wel gevraagd of ze er niets aan kunnen doen.
Toen op weg naar Cap 3000, een groot winkelcentrum vlakbij Nice. Tip van de receptie, overdekt omdat het zo’n regenachtige dag is. Met een half uurtje rijden zijn we er. Het is een erg groot winkelcentrum, niets bijzonders denk ik eerst. Dan zie ik op een bord staan dat ze ergens sushi verkopen, op zoek dus ;-). Na even rondwandelen vinden we het, maar niet alleen de sushi, maar ook een Gourmand Supermarkt, een supermarkt dus met allemaal lekkere dingen!!! Mijn droomwinkel!!! Echt van alles is er, verse Italiaanse dingen, een traiteur, kaasboer, verse vis, alles. We beslissen dat we meteen voor een paar dagen het avondeten meenemen. Het wordt dus vanavond sushi, morgen tapas dingetjes, dan verse spaghetti met paddestoelensaus en groenten en dan fettucini met bolognaise saus, gehaktballetjes en groenten. Daarna zien we wel verder, wat een winkel, ik kan er nog steeds niet over uit! Voor we naar huis gaan, gaan we hier nog een keer naar toe! Trouwens ook een leuke winkel voor foto’s met de mooie uitstallingen van kruiden, olijven, schelpen enzo.
Gezellig geluncht op een bankje met voor Alice een pastasalade en voor mij een Chawarma broodje. Het mijne was erg lekker, lijkt in de verste verte niet op onze shoarma. Alice was minder tevreden jammer genoeg.
Daarna weer op zoek naar Jeruzalem nikes voor Rosalie, we vinden een winkel met Geox sandalen maar die hebben niet de juiste maat. Daarna een kinderwinkel gevonden met leuke andere schoenen, voor als het weer kouder wordt, verder nog wat kleertjes voor Rosalie. Alice ging weer ‘helemaal los’ ;-).
Rosalie ging weer als een speer, ze vermaakt zich perfect in haar kinderwagen, wat is dat toch een fijn ding! Als ze maar op tijd te eten en drinken krijgt vindt ze het prima. Op weg terug slaapt ze al nog voor we de parkeerplaats af zijn. Teruggekomen slaapt ze niet meer in de caravan. Ze eet weer als een speer, maar de unagi van ons vind ze niet zo lekker. Daarna verschonen, pyjama aan en nog even spelen. Om 18.45 de fles maar jij bent helemaal hyper en ik ga apart zitten. Uiteindelijk heb je bijna heel de fles op maar wel met strubbelingen, waar ben je toch zo hyper van? Zou het gewoon vermoeidheid zijn? Morgen doen we het rustig aan, hopelijk beter weer maar we gaan in ieder geval Frejus niet uit.
We hebben te weinig sushi gehaald dus ik haal nog een Pizza Margherita bij Pizza Nova. Lekkere pizza! Dan is het vegeteer tijd ;-). Oh ja, vanochtend het boek van Kluun, Komt een vrouw bij de dokter, uitgelezen. Wat een mooi boek zeg, de tranen springen keer op keer in je ogen! Nu met het vervolg, De Weduwnaar, begonnen.
Wat is het toch heerlijk op vakantie te zijn! Heerlijk weer tijd nemen om te lezen en niet steeds bezig met de computer of tv kijken. Heb zoveel gadgets meegenomen maar gebruik eigenlijk alleen de laptop voor deze verhaaltjes en TomTom om ergens naar toe te rijden en natuurlijk de camera voor de fotos. Ach, die andere komen nog wel aan de beurt, keertje nog hardlopen met de nodige gadgets en ik zal ook nog wel een keer een spelletje doen ;-).