browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Vanuit Kangaroo Island

Posted by on januari 7, 2006

Hallo Allemaal,

Hier weer even een berichtje vanuit Australie;

Nadat we nog drie nachtjes in Adelaide zijn gebleven waar we een beetje zijn bijgekomen hebben we een tour gemaakt door barossa valley. Dat is net Toscane alleen met meer bomen en je komt om de haverklap bekende wijngaarden tegen, zoals Jacobs Creek en Penfolds. Het grootste nadeel van dit gebied is dat het door Duitsers is gesettled dus het eten is niet geweldig;-), bratwurst en sauerkraut is ongeveer het enige dat je daar kan krijgen, wel helemaal dubbel gelegen van het lachen en een spijt dat we hadden dat we niet net als de andere gasten een dubbele portie hadden besteld;-). We hebben overnacht in Hahndorf dat is een duitse nederzetting, trouwens ook een tijd zitten praten met een brabander die 24 jaar geleden verhuisd was van australie maar nederland heel erg miste.

Na Hahndorf hebben we de oversteek gemaakt naar Kangaroo Island waar we nu nog steeds zijn. Marco had graag willen duiken vanaf dit eiland maar dat blijkt bijna niet mogelijk vanaf hier dus morgen vertrekken we naar Port Elliot waar hij een nieuwe poging gaat wagen om de leafy sea dragon te bekijken. Ondertussen gaat met Uk ook alles goed hij/zij laat regelmatig voelen dat ie er is.

Tot zover voorlopig,
Groetjes Marco en Alice

Comments are closed.